niedziela, 2 grudnia 2018

Mistrzostwa Gminy w drużynowym tenisie stołowym 15.09.2018

Mistrzostwa Gminy w drużynowym tenisie stołowym i grad medali dla naszych reprezentantów

15 września 2018 roku nasza szkoła była współorganizatorem mistrzostw  gminy w drużynowym tenisie stołowym. Po wielogodzinnych zmaganiach przy stołach pingpongowych nastało wyróżnienie najlepszych zawodników i zawodniczek.
Najlepiej zaprezentowały się nasze dziewczyny Anna Citar i Urszula Piechnik, które zajęły pierwsze miejsce w swojej kategorii. Największymi rywalkami okazały się koleżanki ze „szkolnej ławy” Agata Bednarek, Wiktoria Mihilewicz i Patrycja Węglarz, które wróciły do szkoły ze srebrnym krążkiem na szyi.
W kategorii chłopców klas IV-VI reprezentowali nas Kamil Reke i Dominik Krzyśka, którzy po fantastycznej walce musieli zadowolić się najgorszym IV miejscem dla sportowca. W klasach starszych znów prym wiedli nasi zawodnicy gdzie Mateusz Przybylski, Michał Majcherczyk i Kacper Loręcki zajeli pierwsze miejsce w mocno obsadzonym turnieju. Dziewczęta zaś minimalnie uległy koleżankom z SP3 i w składzie Karolina Majcherczyk i Alicja Gracz zajęły II miejsce.